Mall.pl opinie

Moja historia jest podobna do innych. Wybrałem sklep ze względu na bliskość odbiorcy - ok 20 km. Z wysyłką zwlekano jednak kilka dni, w końcu po kilku interwencjach przekazano zamówienie do DHL. DHL zatelefonował do odbiorcy, że otrzymał od sprzedawcy mocno uszkodzony karton, a ponieważ w środku ma się znajdować 65 calowy telewizor to szansa na to, że jest cały jest minimalna. Oczywiście wróciło to do sprzedawcy, po czym otrzymałem zapewnienie, ze zostanie wysłane ponownie. Nie zostało - po prostu dlatego, ze tak naprawde to tego towaru nie było w magazynie i aby zamarkować wysłanie zamówienia przekazano do DHL telewizor wcześniej zdemolowany . Oczekuję na zwrot zapłaconej kwoty, ale mam spore obawy czy kiedykolwiek odzyskam pieniądze. Już podczas transakcji wystąpiły turbulencje. Żyje dość daleko od PL ale robię często zakupy w polskich sklepach i zwykle nie ma żadnych problemów. Tym razem VISA odmówiła autoryzacji transakcji i nawet telefon do banku nie pomógł - to VISA zablokowała płatność. Musiałem więc telefonicznie potwierdzić zakup w centrum rozliczeniowym VISA i tam dowiedziałem się, że marchant ma u nich 'red flag' i trzeba potwierdzac każdą transakcje. Ta flaga powinna już mi powiedzieć wszystko - ale jak wiadomo głupota ludzka nie zna granic i poparta chęcią oszczędzenia paru groszy zwykle prowadzi do wykonania idiotycznej czynności. A taką niewątpliwie jest powierzenie swoich środków Mall.pl. Przestrzegam wszystkich - ceny pewnie będą tam coraz bardziej atrakcyjne, ale szanse ,że towar otrzymacie - coraz niższe. To już długo nie potrwa, za chwilę toto zniknie z rynku.

Risardi opinie

Przestrzegam przed jakimikolwiek zakupami u tego sprzedawcy. Towar jest tak nędznej jakości, że szkoda gadać!!! Sprzedawca jawnie oszukuje przy zwrotach, próbuje wykorzystywać prawne zagadnienia, chyba celem odstraszenia klienta. Zanim wydasz u tego sprzedawcy przysłowiową złotówkę zastanów się 100 razy. Sprawa skierowana do stosownych urzędów. NIE POLECAM !!!

Panele fotowoltaiczne forum

Witam. Ostatnio głośno o fotowoltaice i że to zaczyna się opłacać, dlatego zainteresowałem się tym tematem. Postanowiłem, że na wiosnę zamontuję sobie panele. Chciałbym dostać jakieś namiary na firme, która by się wszystkim zajęła, albo informacje na co zwracać uwagę w ofercie. Już pytałem na innych forach i dużo osób polecało firmę http://pvprojekt.com/. Ktoś tutaj może o niej coś powiedzieć? Faktycznie dobra?

Food detective opinie

Jestem przerażony. Wiele osób pozytywnie wypowiada się o tym teście, a nie zweryfikowało w ogóle jego wyników z testami laboratoryjnymi. Mnie co innego wyszło na teście domowy, a co innego w labo. Nic dziwnego, bo te drugie są robione w zupełnie innych warunkach, przez specjalistów i wiadomo po nich co i jak (czyli czego nie jeść i przez jaki czas). Test domowy dla leniwych może jest i praktyczny, ale drogi, a co do wyniku, to szkoda gadać. Ja generalnie nie polecam, ale to jest każdego wybór.

Htc opinie

Odkąd kupiłam HTC u11 podczas rozmowy przez załączone słuchawki słyszę każdy dotyk mikrofonu. Podczas każdego ruchu bądź po prostu przy dotykania mikrofonu słychać wszystko w słuchawkach. Bardzo proszę o odpowiedź, czy to normalne? Dodam jeszcze, że na pewno nie jest to wina słuchawek.