Strona główna » Szkolenia » Archiwum szkoleń

Szkolenie dla OIS: "Sztuka przekonujących wystąpień i profesjonalnych kontaktów z otoczeniem" 6-8 lub 18-20 listopada 2013 r. [ARCHIWALNE]

Instytut Rozwoju Służb Społecznych serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Sztuka przekonujących wystąpień i profesjonalnych kontaktów z otoczeniem”, organizowanym w ramach projektu „Koordynacja na rzecz aktywnej integracji”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szkolenie jest adresowane do pracowników Obserwatoriów Integracji Społecznej zainteresowanych rozwojem kompetencji w zakresie wystąpień oraz prezentacji, a także budowania wizerunku Instytucji. Celem warsztatów jest nabycie pewności siebie oraz doskonalenie profesjonalnych kontaktów z otoczeniem (m. in. podmiotami odpowiedzialnymi za integrację i pomoc społeczną, samorządami lub dziennikarzami). Szkolenie odpowiada na potrzeby osób, których zadaniem jest uzyskanie poparcia dla określonego projektu, a następnie przekonujące przedstawienie jego rezultatów.

Informacje organizacyjne:

  • Szkolenie „Sztuka przekonujących wystąpień i profesjonalnych kontaktów z otoczeniem” odbędzie się w dniach: 6-8 listopada lub 18-20 listopada (termin szkolenia do wyboru)
  • Uczestniczkom szkolenia przysługuje zwrot udokumentowanych kosztów przejazdu do kwoty 200 zł zgodnie z regulaminem.
  • Uczestnicy szkolenia otrzymują materiały szkoleniowe oraz zaświadczenia.
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z osobami zakwalifikowanymi
  • Pełen program znajduje się tutaj.
  • Treść zaproszenia w formacie .doc do pobrania tutaj.